Alarmy

Všetci to poznáme – ideme na dovolenku a po celý čas dovolenky sa obávame, aby náš príbytok nezaznamenal neželanú návštevu vo forme zlodeja alebo výtržníka. Jedným z potenciálnych riešení je zabezpečiť si dom niekým, kto vám ho postráži, na to ale veľakrát nie je spoľahnutie a váš dom sa tak stáva ľahkým terčom pre rôzne indivíduá. Ak si poviete, že máte predsa spoľahlivé bezpečnostné dvere a a unikátny zámok, na to sa až tak nespoliehajte.

Ak v dome nemáte nainštalovaný alarm, zlodej má veľa času na to, aby prelomil ochranu vašich dverí a zámku, nehovoriac o tom, že do domu sa dá dostať aj inak, než dverami, nezabudnite na okná, ktoré môže zlodej rozbiť a vám tak vznikne ďalšia potenciálna škoda, vrátane poveternostných škôd, ktoré môžu vzniknúť medzi časom, kým sa vrátite a samotnou lúpežou. Aby ste sa vyhli akýmkoľvek nepríjemnostiam (nevravíme iba o ukradnutých veciach, ale aj o nepríjemnom pocite, ktorý nastane, keď sa vrátite z očarujúcej dovolenky a vo vlastnom domove sa bojíte prespať. Domov je predsa miesto, do ktorého sa máme vracať šťastní a s pocitom bezpečia, práve preto ste možno navštívili našu stránku a máte záujem o inštaláciu alarmu.

My v Smart Solution sa spoliehame na kvalitnú českú značku Jablotron, ktorá má desiatky rokov skúseností s elektronickými pomocníkmi, kam patria aj alarmy. So spoločnosťou Jablotron, ktorej produkty inštalujeme už niekoľko rokov, nemôžete šliapnuť vedľa, pretože vám ponúka takmer všetky možné typy alarmov. Jablotron už veľakrát zamedzil nepríjemným návštevám našich domovov, preto táto značka naozaj vie, čo robí.

Aby ste si boli istí, že si vyberiete správny variant presne pre váš dom, pre nás nemôže byť príjemnejšej činnosti – stačí nás osloviť a veľmi radi vám pomôžeme s konzultáciou a následnou profesionálnou inštaláciou. Zabezpečte si svoj dom a ostaňte v pokoji, aj keď nie ste doma.